دسته گل باد كرده!

تا حالا يه دسته گل رو دستتون باد كرده!
چشمتون روز بد نبينه.امروز كوبيدم رفتم اونور دنيا! كه برم جلسه دفاع يه بنده خدايي . با كلي عجله يه گل فروشي پيدا كردم و رفتم تو دانشگاه كه محل دفاع رو پيدا كنم كه فهميدم به علت نيومدن استاد ممتحن جلسه به شنبه موكول شده! بدترين قسمتش هم اين بود كه حتي دفاع كننده رو هم نديدم و نتونستم بهش بگم من شنبه نمي تونم بيام و اين شد كه من موندم و يه دسته گل!حالا بماند كه با چه وضعي تا آزادي اومدم.
به نظر شما يه همچين دسته گلي رو چه جوري بايد به آب داد؟!

ولي قسمت خوب ماجرا اين بود كه از دور يكي از هم كلاسي هاي دبيرستانم رو ديدم . با اينكه حتي نشد باهاش سلام عليك كنم، همين كه ديدم هست و با يه عده دوست داره حرف ميزنه،همين كه ديدم با تمام اون مشكلاتي كه تو دبيرستان براش پيش اومد، هنوز مي خنده
كلي روزم خوش شد.فكر كنم خيلي وقت بود كه همچين احساس خالصي رو تجربه نكرده بودم.

/ 4 نظر / 60 بازدید
علیرضا

به نظرم بعضی چيزا که تو زندگی به طور خيلی جدی جلوه پيدا می کنه بعضی مواقع از يه پوزخند هم سبک تر می شن...شايد يه دست گل بعضی جاها بدجوری جديه اما ديديم که حتی برای صاحاب *هنگامه* به آب دادنشم سوال برانگيز شد...فکر می کنم خيلی چيزا تو زندگيمون اون نقش اساسيشون از بين ميره(مثل اون دست گل)...يعنی آيا چيزايی وجود داره که هيچ وقت نشه باهاش شوخی کرد يا هيچ وقت نقششون از بين نره؟...

مژگان

فكرنميكنم چيزي باشه كه نشه باهاش شوخي كرد! البته اين به معني از بين رفتن جنبه جدي قضيه نيست!

عليرضا

فکر کنم نتونيم با *غم* شوخی کنيم. با گريه يا يه همچين چيزايی...اگه چيزی تو زندگيمون نباشه که نشه باهاش شوخی کرد فکر کنم يه پوزخند گنده گنده به خودمون زديم...حسابشو بکن آدم لحظاتی داره که تنهاست و لحظاتی داره که تنها می شه...اونوقته که آدم می مونه با يه دنيا بادکنک ترکيده...اصلا چرا و تا کی بايد حرف قشنگ قشنگ زد؟...تا کی بايد تو اين مهمونی کاغذی (دور و برمون) گفتگو کنيم بدون درک پايان. ايمان...اطمينان...باور...تمرکز.

مژگان

من هنوز فکر می کنم که چیزی نیست که نشه باهاش شوخی کرد. و این به هیچ وجه مسخره کردن و ... نیست.وقتی ما بتونیم تو ناراحتی قبول کنیم که غم ما در مقابل حوادث جاری جهان! خیلی کوچیکه هم خنده مون می گیره و هم به طور واقعی تری می تونیم به اون غم یا ... فکر کنیم.