خونه تکونی و خستگی و آرامش.

برق تمیزی و درد دست و مسافرت عید.

راستی باران ( نجیه!) و حامد اومده بودن خونمون. اتفاقی که خیلی دور به نظر می رسید اما خیلی نزدیک بود. و این بار چهارتایی تا نزدیک صبح بیدار بودیم. حرف و بازی و یاد هرکسی که به ذهن میرسید.

تعطیلات عید من از فردا شروع می شه :)

عید همگی مبارک

/ 8 نظر / 5 بازدید
ققنوس شرق

سلام گرامی و روزگار به مراد خسته نباشيد سوالی داشتم: آيا نسبتی ميان شما و نيشابور هست؟ برقرار و هماره پيروز باشيد

Saleh

به "ققنوس [بی‌محل] شرق": بله! نیشابور یکی از شهرهای کشور ایشان است. چون به شهر و "abarshahr" علاقه‌مندید، گفتم.

[...]

آخه Saleh یکی دیگه تو وبلاگ یکی دیگه کامنت گذاشته، تو این وسط معلوم نیست چرا جوابش رو می دی. تازه به طرف هم می گی «بی محل»!

ندا

سال نو مبارک باشه! سال خوبی رو در کنار هم داشته باشید

Saleh

به "[...]" 1. یا تو خودت همان "ققنوس شرقی" هستی یا نیستی. اگر هستی چرا هبوط کردی به "[...]"؟ اگر هم نیستی یا صاحب‌خانه‌ی این‌جا هستی یا نیستی. اگر خودِ صاحب‌خانه‌ای (که خیلی بعید است)، سلمنا (= ما تسلیم)! اما اگر نه صاحب‌خانه‌ی این‌جایی و نه "ققنوس شرقی" باید بگویم که جواب دادن تو به من، متناظر همان کاری است که در کامنتت از انجامش توسط من تعجب کردی! سازگاری منطقی چیز بدی نیست. 2. طبع تلخ من را کلاً به دل نگیر.

حضرت مولانا

آن چهارم گفت حمد الله که من | در نیفتادم بچه چون آن سه تن | پس نماز هر چهاران شد تباه | عیب‌گویان بیشتر گم کرده راه

[...]

به "Saleh": اول - من «همان "ققنوس شرقی"» نیستم. اما هبوطی هم اتفاق نیافتاده. «ققنوس شرق» قاعدتا نباید در محلی بالاتر از «[...]» مسکن داشته باشد! من صاحب خانه‌ی این‌جا هم نیستم، اما اینکه کسی از انجام کاری که خودش انجام می دهد توسط دیگری تعجب کند چندان مستلزم ناسازگاری منطقی نیست. این حداکثر و در بدترین شکل یک اشکال اخلاقی است. دوم - «طبع -تلخ یا شیرین- کسی را به دل گرفتن» اگر ناممکن نباشد دست کم باید سخت باشد. از من علی رغم تلاش مجدانه‌ای که کردم، برنیامد. به "حضرت مولانا": امیدوارم جسارت این حقیر را ببخشید اما «چهارمین» گمانم وجود مبارک حضرتتان باشد. هر چند از کسی که شصت هزار بیت بی محل گفته باشد، دو سه بیت چندان بعید نیست!

هنگامه

جريان چيه؟ دو هفته نبودم ها!