آخرین ساعات دو نفر بودن!

تا چند ساعت دیگه نی نی به دنیا می آد! اوضاع خوبه، خودم هم فکر نمی کردم وقتی روند به دنیا آوردن بچه شروع بشه بتونم بشینم و اینجا چیزی بنویسم.

تو این ساعت های آخر، قبل از هر چیزی سلامت و سعادت نی نی رو از خدا می خوام و اینکه  تحمل زایمان رو داشته باشم!

حس عجیبیه! یه موجودی ۹ ماه تو دل آدم وول می خوره و حالا که بعد از کلی نوسان، بهش عادت کردم و به همزیستی مسالمت آمیز رسیدیم، داره شکل رابطه عوض می شه و من از فردا می تونم ببینمش و بغلش کنم!!

از همه دوستان می خوام که منو دعا کنن.

/ 8 نظر / 30 بازدید
سعید

به دنیا اومد، امروز صبح خواب می دیدم که به دنیا اومده و اسمش هم نگاره!!! می خواستم به زنگم اما شنیده بودم که 17ام قراره به دنیا بیاد. شاید دیگه تا الان ها به دنیا اومده باشه. مبارکا! امیدوارم هم خودت هم بامداد سالم باشید.

بهزاد اسلامی مسلّم

سلام. مبارک باشه. [لبخند] «میلاد یکی کودک، شکفتن گلی را ماند. چیزی نادر به زندگی آغاز می‌کند، با شادی و اندکی درد. روزانه به‌گونه‌ای نمایان برمی‌بالد. بدان ماند که نادرۀ نخستین است و نادرۀ آخرین.»

بهزاد اسلامی مسلّم

پس بالاخره اومدی بامداد! خیلی خوش اومدی! [لبخند]

اذر

مژگان ایشالا که سالم و سلامت باشه من که همش دلم اونجاست حتما فردا پس فردا بهت زنگ میزنم

ماندگار

وااااااااای مبارک باشه شمارتو برام بذار که بهت زنگ بزنم بی زحمت مرسی

هدی

سلام .مژگان تولد بامدادت مبارک منو که می شناسی ؟با وجود هویت مستقلم در ذهن تو خواهر فاضله ام الان نمی دونم چه شکلی هستی اما ذهن من هنوز تو رو با اون مانتو کرم قهوه ای و روسری مشکی یادشه!همه اینا به کنار تولدت مبارک...!تولد مادر شدنت رو می گم . چون الان تویی که نوزادی!زاییده نیاز بامداد!

نرگس

وای ... یه نی نی کوچولو ... برای مامان مهربونی مثل شما... مبارک باشه ... قدمش مبارک ... امیدوارم کنار شما سالم و سلامت باشه و زیر سایه ی مادر و پدرش خوب زیستن رو تجربه کنه ... چه روز خوبی هم به دنیا میاد ... خوش به حالش ... دست علی همیشه همراهش ...

ندا

تبریک می گم خانوم. ایشالا به سلامتی! قدمش مبارک باشه!